l

 

Yükleme Rampası ürün, araç, hayvan gibi taşınması gereken maddelerin yüklendiği yerlerde taşıma aracı ve yükleme alanı arasındaki kot farkının ortadan kaldırılmasını sağlayan, kullanım amacına göre birçok farklı çeşidi bulunan iş hayatına yardımcı bir mekanizmadır.

Yükleme Körükleri ve Endüstriyel Kapılar ile tamamlayıcı bir parça olarak çalışabilen bu mekanizmalar güvenli ve konforlu bir yükleme & boşaltma süreci sunar. Endüstriyel Kapı sistemleri yükleme sırasında açıldığında araç kasası ve bina yüzeyi arasında kalan boşlukların kapanmasını sağlayan Yükleme Rampaları iş sağlığı ve güvenliği hususunda çok önemli bir yere sahiptir.

NUR-KA Kapı işletmelerin ihtiyaçlarına %100 uyumlu ölçüde, ebatta, estetik özellikte Yükleme Rampalarını projeye en uygun olacak şekilde üretebilme kabiliyetini 40 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibi ile sağlamaktadır. Uzun yıllardır Yükleme Sistemleri üzerine yaptığımız çalışmaların getirdiği bilgi ve birikimi, modern teknoloji ile birleştirerek sizler için güvenli, estetik ve uzun ömürlü Yükleme Rampaları üretmeye devam ediyoruz.

Yükleme Körükleri işletmelerde yükleme ve boşaltma sürecinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Yükleme Rampaları ve Endüstriyel Kapılar ile tamamlayıcı bir parça olarak çalışabilen bu mekanizmalar güvenli ve konforlu bir yükleme & boşaltma süreci sunar. Endüstriyel Kapı sistemleri yükleme sırasında açıldığında araç kasası ve bina yüzeyi arasında kalan boşlukların kapanmasını sağlayan Yükleme Körükleri hava akımının kesilmesini sağlayarak enerji tasarrufunu destekler.

NUR-KA Kapı işletmelerin ihtiyaçlarına %100 uyumlu ölçüde, ebatta, estetik özellikte Yükleme Körüklerini projeye en uygun olacak şekilde üretebilme kabiliyetini 40 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibi ile sağlamaktadır. Uzun yıllardır Yükleme Sistemleri üzerine yaptığımız çalışmaların getirdiği bilgi ve birikimi, modern teknoloji ile birleştirerek sizler için güvenli, estetik ve uzun ömürlü Yükleme Körükleri üretmeye devam ediyoruz.