Bariyer Sistemleri projelerin giriş - çıkış alanlarının kontrol altında tutulması, istenilmeyen kontrolsüz geçişlerin önüne geçilmesi için kullanılan mekanizmalar bütünüdür. Özellikle kişilerin can ve mal güvenliğinin emniyet altına alınması konusunda en etkili çözüm Bariyer Sistemleri olarak görülmektedir.

Kollu Bariyer farklı amaçlarla kullanılan binalarda araç giriş - çıkışlarını kontrol altına almak, araç - personel geçişlerini denetlemek, araç parkını engellemek ve takip etmek için en yaygın kullanılan bariyer sistemleridir. Özellikle insan yaşamının ve hareketliliğin fazla olduğu şehirlerde kamu - özel fark etmeksizin birçok yapıda Bariyer Sistemleri kullanılmaktadır.

NUR-KA Kapı bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara %100 uyumlu ölçüde, ebatta, estetik özellikte Bariyer Sistemlerini projeye en uygun olacak şekilde üretebilme kabiliyetini 40 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibi ile sağlamaktadır. Uzun yıllardır OKS (Otomatik Kapı Sistemleri) üzerine yaptığımız çalışmaların getirdiği bilgi ve birikimi, modern teknoloji ile birleştirerek sizler için güvenli, estetik ve uzun ömürlü Bariyer Sistemleri üretmeye devam ediyoruz.