Neden Seksiyonel Kapılar Tercih Edilmelidir ?

    Seksiyonel Kapı Modelleri binaların tasarımına göre tavana doğru yatay ya da yukarı dikey açılabilen, maksimum yer tasarrufu sağlayan sistemlerdir. Bu kapılar yan tarafında bulunan tekerlekleri sayesinde sessiz şekilde çalışırlar. Yapılarınıza estetik değer katan NUR-KA Seksiyonel Kapılar tüm kumanda sistemleriyle uyumlu olarak çalışabilirler.

    Seksiyonel Kapılar günlük yaşama kalite getiren güvenli ve konforlu ürünler olarak bilinmektedir. Bu kapılar kullanıldıkları projelerin ihtiyaçları ve özelliklerine bağlı farklı modellerde üretilmektedir. Günümüzde pek çok Seksiyonel Kapı modeli üretici firmalar tarafından kullanıma sunulmuştur.

    NUR-KA Kapı bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara %100 uyumlu ölçüde, ebatta, estetik özellikte Seksiyonel Kapıları projeye en uygun olacak şekilde üretebilme kabiliyetini 40 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibi ile sağlamaktadır. Uzun yıllardır OKS (Otomatik Kapı Sistemleri) üzerine yaptığımız çalışmaların getirdiği bilgi ve birikimi, modern teknoloji ile birleştirerek sizler için güvenli, estetik ve uzun ömürlü Seksiyonel Kapılar üretmeye devam ediyoruz.