Hakkımızda

     Malatya'da yerleşik firmamız 1976  yılında kurulmuştur. Demir doğrama ile başladığı işini daha sonra geliştirmiş veNURKA ismiyle çelik kapı sektörüne girmiştir. Bununla da yetinmeyen firmamız daha sonra 1997 yılında teknolojinin gelişmesini görerek otomatik kapı sistemleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Otomatik kapı sektörüne girdiği 1997 yılından bugüne sektöre yaptığı yatırımı, bilgi birikimini, tecrübe ve kalite anlayışını günümüze kadar getirmiş ve sunmuştur. 

MİSYONUMUZ 

     NUR-KA, kapı ve kapı otomasyon sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği sektörel bilgi ve tecrübeleri yarınlara taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici konumunu güçlendirmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda sloganını “ Hedef Yaşamı Kolaylaştırmak ” olarak belirlemiştir. NUR-KA, bu sloganı çerçevesinde; deneyimli ve nitelikli kadrosu ile müşterilerine toplam kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Pazardan ve müşterilerinden gelen yeni ihtiyaç ve taleplere yönelik olarak ürün geliştirme ve portföyüne yeni ürünler katma çalışmalarını kesintisiz sürdürmektedir. Amaç “ Sürekli Müşteri Memnuniyeti, Sürekli Kalite ” dir.

 

VİZYONUMUZ

     Sektöründe öncü ve belirleyici konumunu güçlendirmek, Marka bilinirliğini arttırarak bir dünya markası olmak, Yurtiçi ve yurtdışı pazar payımızı arttırmak, portföyüne yeni müşterileri kazandırmak, Mevcut müşterilerine verdiği hizmetin kalitesini sürekli arttırmak, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yaşamı kolaylaştıran ürünler geliştirerek ürün yelpazesini genişletmek, Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak,

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

     Satışını yaptığımız ürünlerde ve sunduğumuz hizmetlerde ulusal ve uluslararası kabul görmüş standartlarda en iyi hizmeti sunarak lider firmalardan biri olmak, tüm çalışanlarımızla birlikte sürekli kalite kavramını çevreci bir anlayış içinde tatbik etmek şirketimizin kalite politikasıdır.