Uzun Ömürlü müdür?

Otomatik kapı sistemleri uygun kullanım halinde yıllarca başarı ile çalışabilen sistemlerdir. Otomatik kapı sistemleri elektromekanik sistemlerdir. Dolayısıyla seçimini yapacağınız otomatik kapını hem elektronik hem mekanik donanımlarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Otomatik kapılarımızda kullandığımız otomatik kapı ünitesi ve DC otomatik kapı motorlar dünya devi elektronik firmalarının imal ettiği ürünlerdir. Konusunda dünya devi olan markaların ürünlerini kullanan firmamızın satış ve montaj hizmeti verdiği tüm donanımlar iki yıl garanti kapsamındadır. Bunun yanında  kullanılan mekanik parçalar diye adlandırılan otomatik kapının düzlemsel rayı üzerinde bulunan hareketli parçaları olan tekerlek setleri derlin malzemeden imal edilmiş olup aşınma minimize eder.
 
Bir diğer mekanik aksam olan otomatik kapı kanat profillerimiz özel alaşımlı alüminyumdan imal edilmiştir. Minimum 3 mm et kalınlığına sahip alüminyum kapı kanat ve şaselerimiz yıllarca kullanıma uygundur.
 
Tüm otomatik kapılarımızda kullandığımız camlar 4+4 lamine camdır. Bu camlar iki adet  4 mm camın özel laminasyon tekniği ile yüksek basınç altında şeffaf PVB malzeme ile lamine edilmesiyle oluşur. Lamine camlar yüksek darbelerde kırılmaz sadece çatlar ve bulunduğu yerde kalırlar. Bu özelliklerinden dolayı can güvenliği ve  işyeri güvenliği için vazgeçilmez niteliktedir.