Anasayfa / Ürünlerimiz / Yangın Kapıları

Yangına Dayanıklı Kapılar

goxu
classic
rever
60 ve 120 dakika yangına dayanımlı
SAĞ - SOL AÇILIMLI YANGIN KAPILARI
Sağlam, fonksiyonel, estetik ve sertifikalara uygun Stoktan çabuk sevkiyat ve tüm aksesuar seçenekleriyle farklı mekanlarda kullanım avantajına sahiptir.Kasa ve kanat rengi RAL 7035 ?dir.
goxu
classic
60 ve 120 dakika yangına dayanımlı
KLASİK ÇOK AMAÇLI YANGIN KAPILARI
Sağlam, fonksiyonel, estetik ve sertifikalara uygun, yüksek performanslı üretim özelliklerine ek olarak tüm aksesuar seçenekleriyle farklı mekanlarda kullanım avantajına sahiptir. Kasa ve kanat rengi RAL 7035 ?dir.

RENK SEÇENEKLERİ

Aşağıda listesi bulunan kaplama malzemeleri, LAMPRE ST ve epoksi boya RHS 7622 için mevcut olan standart renkler yelpazesini içermektedir. Diğer kaplama malzemeleri için teknik departmana danışınız.

mermer

Özellikleri

goxu 1-) ÇERÇEVE: Epoksi kapsama kasa 1,5mm yüksek kaplama çelikten üretilmiş ve hava akımını engelleyen özel kenar tasarımına sahiptir
2-) KAPI KANADI:Kapı kanadı REVER ve CLASSIC serilerde RAL 7035 renginde ön boyalı, yanmayı geciktirici çelik levhada oluşur.
3-) KAPI MENTEŞELERİ:Yarı otomatik yaylı çalışan menteşeler DIN sertifikalıdır.
4-) KİLİTLER:Özel anahtarı ile gönder,len standart kilit ,patentli VE DIN sertifikalıdır.
5-) KAPI KULPLARI:Kapı kanadı REVER ve CLASSIC serilerde RAL 7035 renginde ön boyalı, yanmayı geciktirici çelik levhada oluşur.
6-) GENLEŞEREK DUMAN SIZDIRMAZ CONTA:Kapı üzerinde uygulamaya bağlı olarak boyutları 3x20/30 mm olarak değişen genleşerek duman sızdrımayan yangın contası mevcuttur.
7-) YALITIM:Kapı kanadında özel taşyünü Rockwool_sover yalıtım malzemesi, 150/180 kg/m3 kullanılmıştır.
8-) KANAT BLOK ÜNİTESİ ANTI CROWBAR: Kapı kasası ve kanadı üzerine güvenlik amacı ile yerleştrilmiş kanat blok ünitesi "anti crowbar" uygulanmıştır.
9-) AYIRICILAR: Montajı kolaylaştırmak için kapı çerçevesi ve kanadı üzerinde kullanılıp atılabilen ayırıcılar mevcuttur.
10-) SABİTLEME:Kapı kasası üzerinde duvar montajı için 155 x 30 x 2 mm ölçülerinde sabitleyici parçalar mevcuttur.

 

Yana Kayar Yangın Kapıları

goxu
YANA KAYAR YANGIN KAPILARI:Standart olarak termal tetikleyici ve isteğe bağlı olarak manyetik kontak ile yangın esnasında otomatik olarak kayarak kapanan yangın kapıları, tek ve çift kanat olarak sipariş verilebilmektedir.Ayrıntılar için lütfen arayınız.

Sarmal Yangın Kapıları

goxu
SARMAL:CEN1363-1 ve CEN 1634-1 Avrupa standartlarına göre test edilmiş ve onaylanmış, 60 dakika yangına dayanıklı sarmal yangın kapıları.Ayrıntılar için lütfen arayınız.

Seksiyonel Yangın Kapıları

goxu
SEKSİYONEL:60 dakika yangına dayanıklı standart olarak 40 mm kalınlığında kırmızı ve gri renk panellerden üretilmiş tavana açılan seksiyonel kapılar.Ayrıntılar için lütfen arayınız.

Şaft Kapakları

goxu
ŞAFT KAPAKLARI:60 ve 120 dakika yangına dayanıklı tek ve çift kanat olarak üretilebilen şaft kapakları Ayrıntılar için lütfen arayınız.

Aksesuar

goxu
goxu
goxu
goxu
goxu
goxu

DIN sertifikalı ayarlı menteşe

Güvenlik amaçlı kanat blok ünitesi

Patentli özel anahtar

DIN sertifalı kapı kulpu

Genleşere duman sızdırmayan conta

Kilit bareli

goxu
goxu
goxu
goxu
goxu
goxu

Paslanmaz kapı kulbu

Pencere

Hidrolik kapı kapatıcı

Aküstik yalıtım

Haraketli sabit kanat belirleyici

Panik bar

Döküman